| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 13:03 Заглавие: waltham wt537 bin |
|
|
колеги трявватми опциите за това тв saa1293-02 mda2061 предварително ви благодаря.
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 14:28 Заглавие: |
|
|
Не ти е нужен (още повече, че тази памет се пише "трудно").
Влизаш в сервиз и си оправяш каквото е нужно (ако изобщо е нужно).
В тази памет няма нищо съществено.
За този процесор има достатъчно писано в темите в този (и не само) форум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|