| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 13:10 Заглавие: Grundig T55-440 вертикална развивка. |
|
|
Този ТВ няма вертикална развивка и както следва проверих всички електролити в кр. стъпало за ВО и ги смених,смених и стъпалото TDA8170,оказа се не е от него.Подавайки външен сигнал на входа на кр. стъпало се получи развивка.Подмених комбинираната схема за развивките TDA2579A,проверих всички елементи около нея,но няма никакъв ефект,сигнал от нея няма,тънка права хоризонтална черта.
Ще помоля и за схема ако се намира,щото вече незнам какво да меря. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 13:16 Заглавие: |
|
|
Кое шаси е? CUC.... _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 13:21 Заглавие: |
|
|
CUC 4400 пише на капака. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 13:28 Заглавие: |
|
|
Схемата е в пощата Ви. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 14:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря за схемата. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 14:44 Заглавие: |
|
|
| А случайно да има един диод близо до TDA2579A, който явно е прегрявал и платката под него е почерняла. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 21:31 Заглавие: |
|
|
Има два,но не са грели и са си наред. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет.
Последната промяна е направена от vescherry на Пет Дек 29, 2006 22:23; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 22:11 Заглавие: |
|
|
| Имаше обратна връзка към 2579-от крайното стъпало/мисля на кр. 2/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 22:19 Заглавие: |
|
|
Едно уточнение. TDA8170 за да сме сигурни че е такава, трябва да е свалена от стар телевизор, и да е изправна. Ако е сменена с такава купена в последно време, няма да работи, независимо от пробите направени с външен източник. Нека се изпълни условието за 2в. напрежение на 7пин. за новите TDA8170, и да видим дали ще тръгне? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|