 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 21:08 Заглавие: |
|
|
| BuRnOuT_BG написа: | Дано наистина да е така.Само да няма големи изкривявания при тази мощност  | Ти не мисли за изкривяванията, а гледай изобщо да го подкараш, ако може само с едно гърмене на мощните транзистори.  _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 21:14 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | BuRnOuT_BG написа: | Дано наистина да е така.Само да няма големи изкривявания при тази мощност  | Ти не мисли за изкривяванията, а гледай изобщо да го подкараш, ако може само с едно гърмене на мощните транзистори.  |
С вентилатори може и да имам късмет  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|