| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Altium corp. Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 22:41 Заглавие: |
|
|
Почваш да рутирваш ръчно с ботом, после натискаш ТАБ прави ти ВИА (отвор за преминаване от ботом слоя към топ слоя), продължаваш и правиш същото за да излезеш пак на ботом слоя
двата отвора си ги местиш и ги заключваш после заедно с моста между тях който е на топ слоя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 22:45 Заглавие: |
|
|
и става ВИА която е тясна, некалайдисана, покрита със солдер маска и т.н. ......  _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 23:33 Заглавие: |
|
|
Трънки некалайдисана
има си options на виа-та |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 13:26 Заглавие: Protel |
|
|
| Да, чак сега ми е ясно какво питаш. Хах. По-добре си го драсни като корпус на елемент. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 18:00 Заглавие: Re: Protel |
|
|
| ji4kajiata написа: | | Да, чак сега ми е ясно какво питаш. Хах. По-добре си го драсни като корпус на елемент. |
Видя ли колко е трудно за обяснение  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Niakoi Опитен потребител

Регистриран на: 20 Авг 2006 Мнения: 356 Местожителство: Каръктаун
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 18:07 Заглавие: |
|
|
Стигнахме до консенсус  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 18:22 Заглавие: Re: Protel |
|
|
| kkkcorpse написа: | Видя ли колко е трудно за обяснение  |
Май по скоро е трудно да си зададеш въпроса коректно.  _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 18:59 Заглавие: Re: Protel |
|
|
| guitman написа: | | kkkcorpse написа: | Видя ли колко е трудно за обяснение  |
Май по скоро е трудно да си зададеш въпроса коректно.  |
Може и това да е.Айде да има мир, защото сте готини и не искам да се караме |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|