| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 21:45 Заглавие: Търся схема на ТV Mediator |
|
|
| Телевизорчето е испанско с марка Mediator (съвсем явно е някакво шаси на Philips). Вътре намерих напечатано листче с надпис Mediator ZB029102, на шасито има лепенка ZB102. Състава е TDA8305. TDA3653B, TDA3565, процесора е с екранираща пластинка и не се вижда. Засега не съм го почнал, но ми се ще да намеря схема. Мерси на помогналите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 21:55 Заглавие: |
|
|
| Погледни на Philips GR1AX шаси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 23:37 Заглавие: |
|
|
| Схемата е в пощата Ви.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 23:39 Заглавие: |
|
|
| Благодаря и на двамата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|