| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 14:14 Заглавие: сервиз на NEO TV-1425 |
|
|
За Много Години на всички.Трябва ми сервизен режим на въпросния телевизор.Дистанционното е HYDFSR-0072NE.Благодаря Ви. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 14:27 Заглавие: |
|
|
Има го с два вида процесори. Твоя? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 14:37 Заглавие: |
|
|
Процесора е 5H31-3PB3.Благодаря ти Bamze _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 16:53 Заглавие: |
|
|
В пощата _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 18:38 Заглавие: |
|
|
| Bamze ,благодаря ти.Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|