| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 13:12 Заглавие: Бин за NEO TV-2126FTX Шаси 11AK30 A14 |
|
|
| Проц.ST92195C3B1/OEO .Беше изгорял диод на В+ .Сега ТВ стои все едно в деж.режим и неможе да стартира.При окъсяване на Е К на Т802 ТВ старира но говор картина и OSD няма, напреженията са на лице.Моля за Бин.И ако пак нестане моля за помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 13:29 Заглавие: |
|
|
Пробвай,но си запиши твоя. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 16:43 Заглавие: |
|
|
| Danco благодаря много,ТВ тръгна .Сега, може да не е точно същия бин защото функциите на бутоните са разменени или от звука се сменят програмите а от програмните бутони се реголира звука . Функцията за размера 3:4 ,16:9 и AUTO не се изменят сега картината е свита.И звука е само на B\G няма D\K.Ще трябва сервизен режим .Колеги ако има някой точния БИН моля помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 16:53 Заглавие: |
|
|
Пробвай с този как ще е _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 17:10 Заглавие: |
|
|
Пробвайте и този. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 18:21 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви и с тези бинове е същото .А със влизане в серв.режим как става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 19:03 Заглавие: |
|
|
Съжалявам че не свалих такъв дъмп, днес правих същия телевизор. Но той трябва да тръгне и с празен. Не ми се вярва проблема да е от дъмпа. Командите от лицевия панел ли не отговарят? Как е от дистанционното? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 19:18 Заглавие: |
|
|
Командите от лицевия панел са с разменени функции | Цитат: | | функциите на бутоните са разменени или от звука се сменят програмите а от програмните бутони се реголира звука . |
Последната промяна е направена от shopov на Сря Яну 03, 2007 19:23; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 19:23 Заглавие: |
|
|
| shopov написа: | Командите от лицевия панел са с разменени функции | Цитат: | | функциите на бутоните са разменени или от звука се сменят програмите а от програмните бутони се реголира звука . |
|
Това го разбрах, от дистанционното как е? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 19:26 Заглавие: |
|
|
| Ще се обадя да го донесат и ще пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|