| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 17:11 Заглавие: CAR CD BLAUPUNKT DAVOS RDM 169 |
|
|
| Колеги търся схема на това ЦД,отвреме на време има звук а чипа на радиото му се нагрява обезпокоително,крайното стъпало работи.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 17:21 Заглавие: |
|
|
Изпращам на Blaupunkt RDM 169 Dallas _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 18:41 Заглавие: Re: CAR CD BLAUPUNKT DAVOS RDM 169 |
|
|
| Stoy40 написа: | | Колеги търся схема на това ЦД,отвреме на време има звук а чипа на радиото му се нагрява обезпокоително,крайното стъпало работи.. |
Стойчо този чип така си пече-може да се пържат яйца на него
P.S.Намажи го със паста и закрепи радиатор на чипа-може да се реши проблема. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Последната промяна е направена от bai_tishan на Чет Яну 04, 2007 21:05; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 19:54 Заглавие: |
|
|
| Евентуално припояване с поялник и със станция биха ти помогнали,след това търси схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 14:55 Заглавие: |
|
|
Благодаря Приятели.Дима,както винаги светкавично и в целта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|