| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 12:58 Заглавие: GRUNDIG P37-2103/E |
|
|
Колеги,дойде ми за ремонт един Grundig,който вътре прилича повече на Филипс,отколкото на Grundig.Моля за схема,ако някой може да го индентифицира,поне като шаси.
uP=SAA5541PS/M5/0129
memory=BR24C02
pal+rgb=TDA3561E
VERTYCAL OUTPUT=TDA3653B
pover supply=TDA4605
На лепенка върху шасито има надпис:
31312422111
ZB070202110600169
PM2G |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 20:17 Заглавие: |
|
|
| Според модела, по моята база ми излиза шаси CUC2100 , но дали е това шаси ?... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 23:35 Заглавие: GRUNDIG P37-2103/E |
|
|
| Може би буквата Е накрая е важна,защото не е това модела.Шасито си е чист Филипс.На капака отзад в правоъгълник-типично за Филипс пише S CTN BB.Ще търся по тази номерация.Интересува ме също и какво дистанционно може да се ползва,че няма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 23:54 Заглавие: |
|
|
| Веско разходи се до пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 1:22 Заглавие: GRUNDIG P37-2103/E |
|
|
| Колеги,поразходих се из Нета и открих цялата схема и сервизния режим, но остана модела на дистанционното.В момента само това ме интересува,но не забравям да благодаря на всички,които се отзоваха с напътствията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 9:06 Заглавие: |
|
|
Стандартното за тази марка не става ли?
TP760, P1692, IR7001, FRC623 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 11:47 Заглавие: GRUNDIG P37-2103/E |
|
|
| Работи перфектно с филипсови дистанционни,като най-добре пасва едно китайско филипсово с номер на капачето RC19042001/01 3139 228 86482 BURC RCLA014 но не може да влезе в режим на настройка на каналите.От менютата излизат само настройка на картината,часовник,но не и настройка на каналите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 12:12 Заглавие: |
|
|
Да няма друг проблем (хотел)?
Нещо по-особенно с този пулт който си го подкарал?
(някоя по-особенна команда и кои бутони вършат нещо (и какво) и кои - не) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 13:55 Заглавие: GRUNDIG P37-2103/E |
|
|
Използвам пулт от Филипс шаси L01 15PT2767/60
С бутон меню извиква настройките на картината,специални настройки и това е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 14:01 Заглавие: |
|
|
wesko dilow, по-нагоре беше написал: | Цитат: | | най-добре пасва едно китайско филипсово с номер на капачето RC19042001/01 3139 228 86482 BURC RCLA014 | и затова те попитах нещо конкретно.
Това което си написал сега: | Цитат: | Използвам пулт от Филипс шаси L01 15PT2767/60
С бутон меню извиква настройките на картината,специални настройки и това е | е далеч от моите (поне) възможности за нещо по-конкретно и смислено по въпроса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|