| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 19:57 Заглавие: NEO TV 1400TBX |
|
|
Колеги, моля за дъмпа на горе посоченото ТV.Шасито му е:TV2K.Процесора му е:ST92195C7B1/MCM.Видео процесора е:STV2248H.Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 20:14 Заглавие: |
|
|
| Пращам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 20:36 Заглавие: |
|
|
И от мен
От много глава не боли  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 21:35 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | И от мен
От много глава не боли  | BLagodaria  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|