| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 17:40 Заглавие: |
|
|
| Pesho написа: | | Отговарям на toltec - въпросният телевизор приема трите ефирни програми със стайна антена, чучната върху него. |
това значи за всяка програма по устройство ... _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
buranbg Активен потребител

Регистриран на: 09 Апр 2006 Мнения: 54 Местожителство: СОФИЯ
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 20:15 Заглавие: |
|
|
| някои може ли да даде схема с танзистори която да смущава от ( 90khz do 1ghz) примерно до 50 м |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 21:14 Заглавие: |
|
|
| Скоро при разходка из нета случайно ми попадна това:( в аттач-а), не съм го пробвал, но е елементарно за изпълнение. Ако решиш да го пробваш, пиши има ли ефект, че и аз имам едни глухи комшии. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 12, 2007 21:12 Заглавие: |
|
|
| Тази TTL-ка ,няма ли да й дойде нанагорно с 9 волта захранване да работи ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
panasoanik Опитен потребител

Регистриран на: 20 Май 2005 Мнения: 110 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
| ELP написа: | | Тази TTL-ка ,няма ли да й дойде нанагорно с 9 волта захранване да работи ! |
Ше вдигне леко налягане  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 15:42 Заглавие: |
|
|
| Няма проблем вервайте ми. Питайте в някой руски форум например на cxem.net или vrtp.ru |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
buranbg Активен потребител

Регистриран на: 09 Апр 2006 Мнения: 54 Местожителство: СОФИЯ
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 20:35 Заглавие: |
|
|
| какво е това TTL-ка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vstoykov Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2005 Мнения: 327 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 22:32 Заглавие: |
|
|
| buranbg написа: | | какво е това TTL-ка |
http://en.wikipedia.org/wiki/Transistor-transistor_logic
Ако предпочиташ на български:
TTL интегралните схеми работят при захранващо напрежение 5V (или поне така твърдят производителите им).
Последната промяна е направена от vstoykov на Съб Яну 13, 2007 22:33; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 22:32 Заглавие: |
|
|
Transistor-Transistor-Logic | buranbg написа: | | какво е това TTL-ка |  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 23:02 Заглавие: Заглушител |
|
|
| Аз това с ТТЛ-ката съм го правил, имше ефект в ниските честоти, но интегралата грее страшно и незнам колко ще издържи. Може евантуално да и се сложи радиатор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|