| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пон Яну 15, 2007 13:33 Заглавие: Shivaki stv 143 m4 |
|
|
Здравейте,
Търся схема на Shivaki stv 143 m4.Има изгоряли елементи които не могат да се разчетат.Телевизора е с процесор TMP 47C434AN и видеопроцесор TA7698AP Ако можете изпратете ми я.
email:[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 15, 2007 14:56 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!Вижте това което Ви пратих отговаря ли на вашия тв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Вто Яну 16, 2007 23:50 Заглавие: shivaki stv 143 m4 |
|
|
| Колега dimitrov една част е същата но мене ми трябва повече схема на захранването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 17:19 Заглавие: shivaki |
|
|
| Благодаря за схемата! Телевизора е готов. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|