| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 19:49 Заглавие: Нео TV-2151 каква е схемата за звук |
|
|
Един колега ме помоли да попитам каква е интегралата за звук в такова Нео защото неговата е гръмнала точно където е надписа .Започва с LA........ _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 23:38 Заглавие: |
|
|
| Схемата е LA4285. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 23:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега .Утре ще му кажа . _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 15, 2007 17:59 Заглавие: |
|
|
Колегата донесе шасито на телевизора и старата схема . Значи едва ли е ЛА. По скоро е AN... Шасито е едночипово с TDA9351PS/N2/3I. На шасита има лепенка ZCW04080 PX20025---5C. Ако нещо можете помогнете. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 15, 2007 19:37 Заглавие: |
|
|
| Stereo: AN7522N/ AN17821 Mono:AN7523N/ AN17823 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 15, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
Благодаря Боби.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|