| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
paeka Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2007 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 16:31 Заглавие: търся схема на усилвател с емитерен повторител |
|
|
| търся схема и принцим на действие на усилвател с емитерен повтрорител ако някой може да ми погне да пише или да прати на [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 16:48 Заглавие: |
|
|
| R1 създава отрицателна обратна връзка така че коефициента на усилване по напрежение не е по-голям от 1 , тази схема се използва за съгласуване на съпротивленията на предходното и следващото стъпало защото има голямо входно и малко изходно съпротивление пак благодарение на ООВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
paeka Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2007 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 16:56 Заглавие: :) |
|
|
mersi ama mi trqbva pove4e informaciq ako kajesh ot kade moga da namerq ili ti da mi pomognesh shte e super  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 17:11 Заглавие: |
|
|
| Е колко повече информация за един транзистор и 2 резистора . Формули за изчисляване ли ти трябват ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
paeka Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2007 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Яну 17, 2007 17:15 Заглавие: :) |
|
|
| ам по принцим имам такава задача принцим на действие на усилвател с емитерен повторител и там да правя някви изчисления с зададени изх. данни което ми е още по неясну дее..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 17:29 Заглавие: |
|
|
| Виж в пощата има нещо което мисля че ще ти помогне , дано отбираш малко поне от руски. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|