| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ronel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Яну 2006 Мнения: 119
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 22:08 Заглавие: Търся схема на TV Elite |
|
|
| Трябва ми схема за Elite ETV -551. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 22:10 Заглавие: |
|
|
Дайте малко повече подробности като състав на телевизора и надписи по платката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ronel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Яну 2006 Мнения: 119
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 22:25 Заглавие: Схема за Elite |
|
|
TV-тое черно бяло, портативно с радио.Едночипов - HWCAT 52172
CSC51551A
Това са надписите върху чипа.Дефекта му е : силно намален вертикален размер.Няма говор и картина |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 19, 2007 12:26 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви схема на нещо подобно. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NIKE Нов потребител

Регистриран на: 09 Апр 2005 Мнения: 15 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 20:09 Заглавие: |
|
|
| Имам същия телевизор с подобен проблем. Ако може да ме насочите към някаква схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NIKE Нов потребител

Регистриран на: 09 Апр 2005 Мнения: 15 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Май 02, 2007 15:24 Заглавие: |
|
|
| Мерси много за схемата ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|