 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamsky Нов потребител

Регистриран на: 29 Яну 2006 Мнения: 41 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 19, 2007 13:40 Заглавие: |
|
|
Точно затова говоря че е неизбежно да не са свързани двете маси.През шармовката на входния кабел се събират.Единственото което несъм пробвал е да отделя масата на трансвертера преди импулсният трансформатор от средната му точка след него(масата на крайното стъпало)с RC група.Засега нямам време да се занимавам затова съм в застой но другата седмица пак ще почвам да го чопля  _________________ няма нищо невъзможно на този свят |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|