| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Ное 15, 2004 10:32 Заглавие: моля за схема на авторадиокасетофон GOLDSTAR model:TCC-773 |
|
|
| Колеги проблема е че се влоши много чувствителността на радиото и не мога да разбера на какво се дължи това понеже нямам и схема ,ако може някой да помогне:-)Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Ное 15, 2004 20:02 Заглавие: |
|
|
| Сменяш тунера и си готов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 16, 2004 1:12 Заглавие: |
|
|
Можеш да пробваш следното: Разпояваш тунера, разпояваш и екраниращите ламарини и почваш да презапояваш наред всички елементи. Поне 10 тунера за сега така съм оправил. Ако не стане с нов ще решиш проблема. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|