| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Пон Яну 29, 2007 14:02 Заглавие: |
|
|
Noel кой съпротивления са ти мегаомови (3,3 и 6,2) ? _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Яну 29, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
Първите две на входа , от антената е 3,3 а към кондензатора е 6,2 mOm _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Яну 29, 2007 15:05 Заглавие: |
|
|
Не ви трябва и схема-2 чарка са.Вземате къв да е полевак захранвате го с батерия 1,5-9В като последователно на дрейна слагате някаква високоомна слушалка.
Утечно съпротивление няколко мегаома-гейт-сорс и на гейта слагате единия край на импровизирана антенка-аз навивам на желязото на отвертка 10 до 100 навивки проводник,но може и права жица .
Тва е-простичко. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marinov Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 130 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:47 Заглавие: |
|
|
колегите от БТК-то ползват някаква схема дето се състои то 2 части - генератор и сигналотърсач - тва нещо работи много яко.Питал съм ги и казаха че се прави в България и тях ги зареждат централно от Сф.
На някого попадала ли му е такава схема и би ли я споделил? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 30, 2007 15:38 Заглавие: |
|
|
| Conrad ,Restposten последния каталог имаше такова за 30 евро. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|