| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 0:27 Заглавие: teletech DVD2400 катинарче |
|
|
| За това DVD ми казаха, че не чете филми, а само музика. Пуснах го и без проблем изгледах цял филм. После видях, че в долния десен ъгъл на дисплея има катинарче. Дали това не е проблем за някои филми и може ли да се махне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 8:10 Заглавие: |
|
|
Някъде из менюто има опция за заключване с код маркирани дискове.Най вече са на медицинска тематика.  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 10:59 Заглавие: Re: teletech DVD2400 катинарче |
|
|
| vladimirstanoev написа: | | За това DVD ми казаха, че не чете филми, а само музика. Пуснах го и без проблем изгледах цял филм. После видях, че в долния десен ъгъл на дисплея има катинарче. Дали това не е проблем за някои филми и може ли да се махне? |
Колега, имаш ли програматор да ми свалиш информацията от флаша че ми трябва? На цокъл е и не е чак толкова сложно. Ще бъда много благодарен! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 19:51 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Колега, имаш ли програматор да ми свалиш информацията от флаша че ми трябва? На цокъл е и не е чак толкова сложно. Ще бъда много благодарен! | mitachi, отворих го и с удоволствие бих го пратил, но даже нямам такъв цокъл на смотания ми програматор | bamze написа: | Някъде из менюто има опция за заключване с код маркирани дискове.Най вече са на медицинска тематика.  | bamze, благодаря ти. Катинарчето се махна с 0000. Добре, че не беше 9999  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|