| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 1:39 Заглавие: сложна работа ТВ philips |
|
|
| колеги,филипс 25PV7966/20B с цяла процесорна платка с процесор GM76C28-10 И ОЩЕ 5-6 големи ИС на нея,памет 24с04 на дънната платка.при запуск ТВ-то тръгва нормално, след 3-4сек.минава в стенд ву и започват да мигат няколко свето-диода едновремено на дисплея.При многократно натискане на бутон Р+ или Р-,демек при постояно запускане на захранването се показва растер идеален със снежинки и № на програмата като след това остава в ст.ву.Всички конденз. около захр.и ТХО-то са подменени наприж.в норма.Ако се е случвало на някой нека каже,иначе го махам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 8:05 Заглавие: |
|
|
Немалка вероятност за дефектно ТХО .Захранването към ТХО стабилно ли е? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 9:42 Заглавие: |
|
|
Това е шаси FL1.x. Изтегли си от файлообменника схемата, която е над 80 страници. На 16-та страница има ERROR CODE. В зависимост от комбинацията на светене на индикаторите на предния панел ще разбереш къде ти е проблема. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 12:04 Заглавие: |
|
|
| мигат СТ.ВУ,МУТЕ И СТЕРЕО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 13:56 Заглавие: |
|
|
| не мога да изтегля схемата от файлообменика.теглям само първите две страници.за останалите искат$$$$$$$ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
| RUM+ написа: | | не мога да изтегля схемата от файлообменика.теглям само първите две страници.за останалите искат$$$$$$$ |
Нещо си се объркал.
Я дай линк към това  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 19:05 Заглавие: |
|
|
Я откачи говорителите или спри захранването на краините стъпала.Ако има телетекст изключи и него. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 21:19 Заглавие: |
|
|
| RUM+ написа: | | мигат СТ.ВУ,МУТЕ И СТЕРЕО. | Код 99 - software protection
Има няколко причини. Първата е неправилно излизане от сервизен режим. Може да го провериш по следния начин: След включване, веднага с дистанционното изключваш на sty, преди да започне да мига. След това включваш и трябва да спре да мига. От предния панел не става. Провери дали е това и пиши. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Съб Фев 03, 2007 21:59 Заглавие: |
|
|
линка за схемата не мога да го отворя нито с djvu,zip или rar а ДУ ще го искам
и още всичи наприж. са ок.140V за захр. на тхо не мърда както и останалите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|