 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Фев 05, 2007 8:04 Заглавие: |
|
|
crashtest, параметрите и начина по който си ги дал показва, че ти изобщо не разбираш техния смисъл и за какво става дума.
Ако наистина седнеш малко да попрочетеш би трябвало да разбереш колко нелепо звучи питането ти и тогава може би ще се учудваш малко по-малко.
По повод на това: | Цитат: | | Отвори книгата на шишков, която мисля по - горе ми препоръчахте... Полупроводникова техника... 2-ра част... Усилватели и интегрални схеми на 145-та страница и ще разбереш за какви безтрансформаторни усилватели става дума |
Една книга може да бъде преиздавана много пъти (и това говори добре за нея и Автора) при което не може да се очаква, че изданията ще бъдат еднотипни (оформени по един и същи начин).
Това във връзка с 145-а страница и написаното(напечатаното) в/у нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|