 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 14:35 Заглавие: PHILIPS шаси:3А |
|
|
Колеги имам следното питане:телевизора има S канали и тунера е UV616 със 13 крачета,клиента иска hiperband .Интересуваме имали същия но hiperband...?
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 0:37 Заглавие: PHILIPS 3A |
|
|
Днес си играх с един такъв,и отнякъде преписах бин,който накара тв. да брои до 120 канала,но имаше проблем с геометрията.Утре,като го довърша,ще запиша паметта и ще ти я пратя.Жалко,че в момента нямам кабелна в сервиза за сигурност.
О.о.о.о Тони,та въпросният телевизор дойде при мен,само дето не видях по-горе кой пита.Дишай спокойно,главният проблем е решен-ти знаеш за какво говоря,утре излиза от сервиза. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|