| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 8:50 Заглавие: Prolux 29TFTN02PIP dump |
|
|
| Здравейте трябва ми дъмп за този телевизор pt 90 но искам дъмпа да е точно от тв с PIP |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 8:57 Заглавие: |
|
|
Желанието Ви е изпълнено. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 17:22 Заглавие: |
|
|
Благодаря но не е от такав сас ПИП засщото не беше вклучен пипа
Продължавам да търся |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 17:38 Заглавие: |
|
|
Единия от файловете който съдържа тестови файл със съдържание
Prolux 29TFTN02 PIP *
chassis PT90
P394
е точно търсената от Вас памет.Записа на паметта е Р394,написан на лепенката на паметта.Записа съм свалял лично /отбелязано е с */
Съжелявам. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 19:05 Заглавие: |
|
|
| Точно него сложих но не беше включен ПИП, влезнах в сервиз и го включих но и със него е същото като с моята памет. Проблема се оказа от TDA4472 мчу за втората картина . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|