| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 13:14 Заглавие: JVC AV-21BT8EES |
|
|
Колеги търся схема на горепосоченото TV.Моля някой да ми помогне.Данните на телевизора са следните:CHASSIS 11AK34A-4,процесор ST92195D7B1 видео процесор CTV2248C.Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 14:23 Заглавие: |
|
|
Ако обичате погледнете още веднъж за шасито 11AK34A-4 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 18:33 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Ако обичате погледнете още веднъж за шасито 11AK34A-4 | Колега, извинявай шасито е 11AK30-4. _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 20:00 Заглавие: |
|
|
| Имаш поща! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 21:02 Заглавие: |
|
|
| manolov написа: | | Имаш поща! | Колеги, схемата я намерих.Благодаря ви, на всички за помоща  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 9:23 Заглавие: |
|
|
Какво прави телевизора-кажи-може пък да помогнем с някоя идея _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 16:30 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Какво прави телевизора-кажи-може пък да помогнем с някоя идея | Колега, схемата ми трябваше за да заместя процесор ST92195C7B1MCM от шаси TV2K с процесор ST92195D7B1 от шаси 11AK30-4, тъй като не можах да намеря по горе посочения процесор.Ако можеш ми каза от къде мога да го купя, няма да правя тия рокади, защото трябва да се сменя дистанционото и презаписва паметта. _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 16:44 Заглавие: |
|
|
| tcviatko написа: | | ...защото трябва да се сменя дистанционото и презаписва паметта. |
Това би било най-малкия проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|