| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 9:53 Заглавие: DAEWOO GB20t8ST АНГЛИЧАНИН |
|
|
Колеги този телевизор е донесен от ангия и естественно е само на UHF
Пробвах с презапис на дъмпа но резутат няма. Процесора е
SDA5255-A013 памет 24С08 видео TDA8374a .Моля ако някои има на идея как да активирам и другитте два обхвата да помогне.
Предваритено благодаря на всички |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 9:59 Заглавие: |
|
|
Кое шаси е,да погледна в сервизното. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 10:28 Заглавие: |
|
|
| cp375, стандартите се задават с мостчета на 6,7,8 краче на процесора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 19:21 Заглавие: |
|
|
| venelin написа: | | cp375, стандартите се задават с мостчета на 6,7,8 краче на процесора | Крачетата с мостчета към маса ли се дават? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 19:43 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | Крачетата с мостчета към маса ли се дават? |
Да, но мостчетата към маса имат отношение към телетекста и B/G-то.
Бандовете са в EEPROM-a.
С празен ще тръгне с три, но ще трябва вход в сервиз, а той е със сервизно дистанционно R30SVC.
Сервизно описание има в обменника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 20:41 Заглавие: |
|
|
Да,ама мисля,че тук и тунера беше орязан...проверете какво има вътре.
Успех! _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 22:01 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | Да, но мостчетата към маса имат отношение към телетекста и B/G-то.
Бандовете са в EEPROM-a.
С празен ще тръгне с три, но ще трябва вход в сервиз, а той е със сервизно дистанционно R30SVC.
Сервизно описание има в обменника. | С епрома не става!А относно системите bg/dk няма проблем стана с платка.Звука на телевизора е изпълнено с MSP3...... Тунера е сменен.Остана само да накарам процесора да сменя бандовете. И все пак да си питам пак по горе посочините крачета на маса ли да ги дам?Надявам се не ставам досаден с поста си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 22:29 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Кое шаси е,да погледна в сервизното. |
И все пак защо не отговори на този въпрос?
На мен пък ми излиза ,че е шаси CP380,но дали е така.... Ако е така и беше казал досега щеше да си го оправил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 22:41 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | На мен пък ми излиза ,че е шаси CP380 |
това е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 23:09 Заглавие: |
|
|
| Aко наистина е това за да се появят метровите се маха J051, за DK се маха J052(но трябва да се настроят програмите наново за да има звук).Предполагам се сменя и ПАФ-а, това не съм си записал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|