 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Фев 11, 2007 23:30 Заглавие: |
|
|
Като пускаш пост-а си, отдолу под голямото поле е атач-а  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai_1 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2005 Мнения: 461 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Нед Фев 11, 2007 23:34 Заглавие: |
|
|
Ами и аз това направих,но явно има нешто друго...
Ясно не мога да го пратя щото е по-голяма от 50кб
Ако дадеш mail ще ти я пратя на него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
crazy-master Нов потребител


Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 22
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai_1 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2005 Мнения: 461 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Фев 15, 2007 20:16 Заглавие: |
|
|
| crazy-master написа: | | Nikolai_1 написа: | Ами и аз това направих,но явно има нешто друго...
Ясно не мога да го пратя щото е по-голяма от 50кб
Ако дадеш mail ще ти я пратя на него |
Ами праштаи де [email protected] |
Опитай се сега.Май се получи.Извинявам се,че чак сега я пращам-сега имам възможност |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|