| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:09 Заглавие: IMPERIAL CTV8671 STE TXT |
|
|
Колеги моля, за схемата на горе посочиния телевизор.Телевизора има следните процесори:SAA5297PS/241,TDA8843,звуков процесор TDA9870.На платката пише с големи букви F19 но това да ли е номера на шасито незнам.Семата ми трябва, за да пусна нашия стандарт на звука.Ако някой може да помогне, Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:14 Заглавие: |
|
|
Да това е шасито,изпращам сервизното. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:35 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Да това е шасито,изпращам сервизното. | Колега ако може дами изпратиш и дъмпа.Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:41 Заглавие: |
|
|
Последния прикачен файл в писмото е памет,от Интернет е но в придружаващото писмо пише,че е мултистандартна. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
| tcviatko написа: | | dima написа: | | Да това е шасито,изпращам сервизното. | Колега ако може дами изпратиш и дъмпа.Благодаря предварително  | Колега моят процесор е SAA5297PS/241, дъмпа били станал за него. _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 13:46 Заглавие: |
|
|
Нищо не пречи да пробвате,предполагам,че ще стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|