| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 15:52 Заглавие: |
|
|
| SR508 5A 80V Shottky ама дали го има в Бургас... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolay_Zhelev Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2007 Мнения: 13 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 16:15 Заглавие: |
|
|
| Ще потърся! Благодаря ти! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 11:48 Заглавие: |
|
|
1n5822 - шотки 3A, 40V
толкова е разпространен напоследък, че трябва да успееш да го намериш _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolay_Zhelev Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2007 Мнения: 13 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 16:16 Заглавие: |
|
|
| Прав си, намерих 1N5822, проблемът беше с 1N5821, но щом има 22 него ще взема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolay_Zhelev Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2007 Мнения: 13 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 17:45 Заглавие: |
|
|
Завърших изработването на печатната платка, не е перфектна, но съм доволен като първа моя платка!
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|