 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepis Нов потребител

Регистриран на: 10 Мар 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Съб Мар 10, 2007 18:02 Заглавие: sxema na oscilograf c1-64 |
|
|
izdirvam sxemata na oscilograf c1-64 ili da mi pobognete da otkria pri4inata 4e dvta la4a nemogat da se razpaqnat po zelia ekran
Модерирано от RC
Бъди така добър да си редактираш поста според правилата възприети в този форум. Ще ти дам тази възможност за известно време преди да бъдат взети други мерки само защото ти е първи пост (което не е оправдание).
Между другото има бутон Търсене - възползвай се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Мар 11, 2007 13:17 Заглавие: |
|
|
| pepis написа: | зашто темата ми за осцилографа е заключена след като несам получил удволетворение на вапроса си !
и зашто немога да пиша на латиница като кирилицата ми представлиава трудност
и с какво съм заплашил форума че ште (се вземат други мерки )
PEPIS.... |
Понеже ме "атакуваш" на лични явно или не си разбрал или нарочно го правиш и ще ти отговоря тук поради простата причина, че не си единствения:
1.В този форум има определени правила които е много желателно да се спазват!
2.Като нов участник ти дадох достатъчно време да си направиш труда и да се съобразиш с тях.
3.Въпроса ти е неграмотно написан и не е съвсем ясно какво точно искаш и както личи от РМ-а който си ми пратил писането нито на кирилица нито пък на латиница (поста ти е далеч от нормалното спелингуване на българския с латински букви) са ти силните страни.
Не отричам, че са възможни ситуации за "липса" на кирилица, но така написано (първият ти пост) е далеч от разбираемото питане дори написано и на латиница.
4.Препоръчах ти вече от какво да се възползваш - там има отговор на част от твоя въпрос. Явно не си го направил.
5.Фикри Нури ти даде линк в явен вид (избора е негов) ти обаче пак считаш, че | Цитат: | | несам получил удволетворение на вапроса си ! |
Нали в първия си пост май едно от исканията ти е схема
Изтегли си схемите от линковете които са ти дадени, ориентирай се в ситуацията и когато възникнат ясно сформулирани въпроси (написани по нормален начин) си отвори нова тема, където да става ясно за какво иде реч.
Ще те помоля и още нещо, нека не започваме изяснявания на тема какъв е форума - технически или друг, този урок сме го минавали не веднъж. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|