| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пет Мар 09, 2007 18:35 Заглавие: сервизно меню за Samsung model: CK-5320 Z |
|
|
| zdraveite kolegi znam 4e e ve4e kasno no znae li nqkoi kak se vliza v serviznoto za TV Samsung model: CK-5320 Z |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 09, 2007 19:30 Заглавие: |
|
|
Ако ми напишете кое шаси е,ще Ви изпратя сервизното.
Тук е желателно да се пише на кирилица. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Пет Мар 09, 2007 19:32 Заглавие: |
|
|
| stand-by p.std help sleep power on |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Съб Мар 10, 2007 18:55 Заглавие: |
|
|
| пиша ти малко с закаснение, но това е защтото днеска не сам на работа. Може ли да ми кажеш каде го пиши шасито. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Съб Мар 10, 2007 19:14 Заглавие: |
|
|
| обкновено под ТХО-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 11:25 Заглавие: Samsung |
|
|
| колега точно под ТХО номера е SCT11D-05- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:04 Заглавие: |
|
|
Входа в сервиз е както го е написал todoran
1.(stand by) 2.(p.std) 3.(help-?) 4.(sleep) 5.(power on)
Ако не се получава обърнете внимание на бързината с която натиската бутоните. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:40 Заглавие: |
|
|
| мерси за инфото |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|