| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Сря Ное 24, 2004 23:30 Заглавие: beko шаси 14.1 |
|
|
| Захранването тиктака.Беше се надул 2200/25 за зхр.на процесора.Останалите конд. сменени .Имали варият да се е скапала паметта.Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Ное 25, 2004 8:45 Заглавие: |
|
|
Щом тиктака значи имаш някъде товар.Откачи тр. на хоризонталната развивка , закачи една лампа от 40W за товар Е-С и пробвай.Ако не стане така и пак цъка разтовари всички други вторични захранвания без да откачаш лампата.Би трябвало да стане!Така ще намериш късото и ще възстановиш дефекта.Успех!javascript:emoticon(' ') |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Ное 25, 2004 23:20 Заглавие: |
|
|
Проблема не е от товар, но днеска не ми остана време за това BЕKO.Утре ще му е ден. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Ное 27, 2004 13:30 Заглавие: |
|
|
Наистина се оказа със товар.Беше самия процесор SAA5563. Явно първо е заминал оптрона после 2220мф. 317 си пускаше 8в. пък отам що е на 3,3в. за смяна. Този процесор ми излиза на 65лв. Някой има ли по- приемлива цена? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 18:29 Заглавие: |
|
|
Проблема след смяна на процесора и паметта решен, но как да вляза във сервиз. Със меню8500 не става. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 18:38 Заглавие: |
|
|
| bamze, пулт RC5 с отделни аналогови регулировки команда "контраст -". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 21:28 Заглавие: |
|
|
ОК на 100% _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|