| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Мар 21, 2007 12:11 Заглавие: NEO-1425/Влизане в сервиз....? |
|
|
Колеги подскажете как се влиза в сервиза на това NEO....?
ПРОЦЕСОР:5H31-3PB3
ПАМЕТ :24C08
ВИДЕО ПРОС.TB1238AN
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Мар 21, 2007 12:26 Заглавие: |
|
|
| Със скрит бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:11 Заглавие: |
|
|
| Колега специялно на този модел скрит бутон няма! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:20 Заглавие: |
|
|
Това в пощата Ви би трябвало да стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Пет Мар 23, 2007 9:48 Заглавие: |
|
|
| Мерси за информацията Дима,това е нчина за влизане в сервиз,свърших работа .Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|