| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Мар 22, 2007 19:37 Заглавие: ITT IDEAL COLOR 3126 OSCAR |
|
|
Колеги, моля за помощ.Трябва ми схемата на горепосоченото телевизорче.Процесорите в него са:SAA1293 - 02,TDA3505,TDA8371,TEA2164,TDA3653.Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Пет Мар 23, 2007 22:05 Заглавие: |
|
|
Колега извинявай но неможах да я изтегля.Ако ти можеш да я изтеглиш прати ми я моляте. Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Мар 23, 2007 23:31 Заглавие: |
|
|
| Шаси: Monoprint B е в пощата Ви.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Мар 24, 2007 0:24 Заглавие: |
|
|
Тва е общо взето айляшко шаси за ремонт-кво му е? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Съб Мар 24, 2007 15:13 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Тва е общо взето айляшко шаси за ремонт-кво му е? | Колеги благодаря за схемата.Схемата ми трябваше за да присадя на друг телевизор МЧУ -то и тунера му.Още веднаЖ БЛАГОДАРНОСТИ Закривам темата. _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|