| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bat:Lubo Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 11:50 Заглавие: bin за PHILIPS CAR 400 |
|
|
PHILIPS CAR 400 2F3
MCU :P83CE560
MEMORY:24C16
Помагайте хора Търся дъмп за този филипс. Пробвах няколко варианта / в предишните теми ги намерих/ но уви не тръгва
Нямам LCD и го пускам на сляпо ! Благодяра ви предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 12:17 Заглавие: |
|
|
Напишете серийния номер. Мисля че по него мога да се ориентирам кой точно дъмп може да съвпадне без проблем. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BatLubo Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 12:23 Заглавие: |
|
|
| sn: 09 136 106 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 12:26 Заглавие: |
|
|
| BatLubo написа: | | sn: 09 136 106 |
Не е това. Нещо дето започва GM0400xxxxxxxxx _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 12:48 Заглавие: |
|
|
Sorry
GM 0400X2530614 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 12:59 Заглавие: |
|
|
Това трябва да е вашия дъмп. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BatLubo Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 13:06 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Това трябва да е вашия дъмп. |
Много благодаря, а кода кой е ?? Или е без код ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 13:10 Заглавие: |
|
|
| BatLubo написа: | | mitachi написа: | | Това трябва да е вашия дъмп. |
Много благодаря, а кода кой е ?? Или е без код ? |
Ами другите работи ще ги пратя на лични. На опел ли ще е, или без дисплей ще се ползва?
П.П. Ако има начин как да пратя нещо? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 13:18 Заглавие: |
|
|
Ако не те затруднява можеш да ми ги пратиш на мейла [email protected] . Philips-a ще се ползва без дисплей .. на едно Голфче ще го слагам. Ако запали де , защото за сега... саката работа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 13:20 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | Ако не те затруднява можеш да ми ги пратиш на мейла [email protected] . Philips-a ще се ползва без дисплей .. на едно Голфче ще го слагам. Ако запали де , защото за сега... саката работа  |
Ок _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|