| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bebucho Нов потребител

Регистриран на: 10 Мар 2007 Мнения: 37
|
Пуснато на: Пет Мар 30, 2007 15:49 Заглавие: терморегулатор |
|
|
| Някой може ли да ми помогне с намирането на подобна схема http://www.dobrikit.dir.bg/page49.htm ? В схемата може да не е предвидено да се изкарва температурата на дисплей, но да има регулиране на долния и горния праг на сработване на релето.Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Пет Мар 30, 2007 21:46 Заглавие: Re: терморегулатор |
|
|
| bebucho написа: | | Някой може ли да ми помогне с намирането на подобна схема http://www.dobrikit.dir.bg/page49.htm ? В схемата може да не е предвидено да се изкарва температурата на дисплей, но да има регулиране на долния и горния праг на сработване на релето.Благодаря предварително! |
"Млад конструктор" има схема с три регулируеми нива. За съжаление броевете ми са в България, а аз-не. Връзка с тях:
http://www.constructor.bg/mk/
еmail: [email protected]
телефон: 052/600093 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bebucho Нов потребител

Регистриран на: 10 Мар 2007 Мнения: 37
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 16:03 Заглавие: |
|
|
Ако някои я има тая схема нека ми я прати на е-mail [email protected]
Никои ли не може да ми предложи някаква подобна схема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|