| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
varbanoff Нов потребител

Регистриран на: 31 Мар 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Апр 01, 2007 21:28 Заглавие: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
Имам блокирано двд Елит PV-374 EX при опит да му се инсталира firmware
за двд 374Х. Процесора е Zoran 776. Помогнете !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Апр 01, 2007 21:43 Заглавие: |
|
|
Проблема се решава с "наливане" на коректен фирмуер.Занесете го в сервиз-удоволствието ще ви струва 30-35лв _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Апр 02, 2007 21:29 Заглавие: Re: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
| varbanoff написа: | Имам блокирано двд Елит PV-374 EX при опит да му се инсталира firmware
за двд 374Х. Процесора е Zoran 776. Помогнете !!! |
20лв. Пазарджик _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 19:46 Заглавие: Re: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
| 18 лв. София. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 20:14 Заглавие: Re: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
| Anonymous написа: | | 18 лв. София. | как започнахте да сваляте цените защо не му предложите на клиента да му направите и една с...ка докато му презаписвате флаша Удоволствието може и да е пълно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 20:18 Заглавие: Re: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
| За един уред, който струва 50 лв. колко пари ще мувземеш за флаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 20:26 Заглавие: Re: блокирано ДВД елит PV-374 EX |
|
|
| Anonymous написа: | | За един уред, който струва 50 лв. колко пари ще мувземеш за флаш. | Имам ценоразпис в сервиза(направен съгласно ЗЗП и наредба 16-134) които мога да коментирам с теб само ако се регистрираш или легитимираш Само за справка цената на презапис флаш в оторизирания сервиз на тази марка е 36лв с ДДС Моята за ремонт на DVDплеар е малко по ниска Процентно завършени платени ремонти на техника от този клас е около 30%Стигнем ли до оптика или борд (ако не се оправи със презапис )клиента бяга надалече А за техника остава изгубеното време и ако е взел малко пари за диагностика добре ако не е взел пие една студена вода |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 20:29 Заглавие: |
|
|
Гост, ако има какво да предложиш може да го направиш тук
Темата по същество - приключи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|