| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:06 Заглавие: София 81 превърта картината. |
|
|
| Моля помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:30 Заглавие: |
|
|
| ами забий и един пирон за да не превърта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:52 Заглавие: |
|
|
| Питамви за помощ, а не за глупави маитапи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:58 Заглавие: |
|
|
Просто начина по който сте задали въпроса,предполага към такъв отговор.Какво направихте,какво измерихте,просто дайте малко повече информация.
Моят колега Ви съветва да смените С401 4,7 микро в блока на МЧУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 17:01 Заглавие: |
|
|
| Смених тримера .и електролитите по веригата.Работи 1ч без проблеми и пак започва да превърта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 17:02 Заглавие: |
|
|
Моят колега Ви съветва да смените С401 4,7 микро в блока на МЧУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 17:34 Заглавие: |
|
|
| Променя ли се нещо като се върти тримера , провери за лоши спойки под платката за ВО (буксата на която е закачена) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 18:38 Заглавие: |
|
|
| klipper написа: | | Питамви за помощ, а не за глупави маитапи. | бях се зарекъл в такива теми да не участвам,ама такъв бисер не е за испускане.И сега по същество:Дима на два пъти ви пита да ли сменихте С401 4,7 микро в блока на МЧУ,но отговор няма |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 18:53 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | ...И сега по същество:Дима на два пъти ви пита да ли сменихте С401 4,7 микро в блока на МЧУ,но отговор няма |
Настъпило е объркване вероятно
Тъй като питащия си задава въпросите в поне два форума и на другото място съвета е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 19:05 Заглавие: |
|
|
| ТВ е на пределна възраст като се чудя как още е жив klipper моят съвет е да смениш всички кондензатори щото сега 1 утре 2. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|