 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
станчо Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 18:11 Заглавие: ................. |
|
|
If your source has a... And your monitor has a... Then you need a...
DVI-D DVI-D DVI-D cable
DVI-I DVI-D cable
DVI-A or VGA DVI-D to VGA convertor
HDMI DVI-D to HDMI cable |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
станчо Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 18:15 Заглавие: .......... |
|
|
Но както казах всичко си е ок и има сигнал от видео картата на един по нов монитро 797дф а за него пише:
Interface: VGA (HD-15)
Video input
Analogue video Signal: RGB
Expansion / connectivity
Interfaces: 1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15)
Нещо се обърках малко ?!?!? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
станчо Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 18:18 Заглавие: ....... |
|
|
| Филипов написа: | | На преходника трябва да имаш крачетата около ламаринката в ляво, по тях се предават аналоговите RGB. Ако ги няма няма как да стане. |
Имам крачета ..... но на 797дф стаава а на Белинеа-та не !!??!?!?Виж какво съм писал аз се обърках тотално вече !?!? :}}} |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
станчо Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 18:20 Заглавие: .... |
|
|
| аа чакаи малко какво да разбирам под крачета ...... защото не съм ориентирам много !?!??! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|