| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 17:26 Заглавие: VESTEL CTV-5155M -сервизен режим |
|
|
Колеги, телевизора работи изместил по хоризонтали -един път по фаза и втори по центровка.Влизам в сервизен режим/версията е V-2.0/ и излизат 34 опции с 0 и 1, но проблема е че не знам кои точно са фаза и х.център.Правих безуспешни опити за промяна във всичките 34 опции,но уви.Някой ако ги знае нека подскаже  _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 17:47 Заглавие: |
|
|
12 като мърдаш не става ли?Кое шаси е 11AK19? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 18:01 Заглавие: |
|
|
Шасито е 11АК19В-1 версия WE-V2.0.Променях абсолютно всичките 34 с по две подобции всяка но абсолютно никаква визуална промяна!!!Трябва ли след промяна да се минава през памет или през нещо друго?Мисля че тук можеби има някаква хитрост!?!? _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 18:28 Заглавие: |
|
|
Визуална промяна трябва да имаш като мърдаш.Пращам ти на мейла сервизното мануалче с всички опции описани. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 18:47 Заглавие: |
|
|
Колега Bojilov ,ако не е проблем пуснете го и в моята поща-описанието на опциите _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 19:01 Заглавие: |
|
|
Мойто шаси е спроц. -SDA5457 B001 И ОПЦИИТЕ СА 34 на брой! Но ако има някаква връзка между двете шасита ,промяната трябва да я търся в първите опции.Притеснява ме факта че минах през всичкито ,но промяна нъц!?!?  _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 19:29 Заглавие: |
|
|
Сложи записа който ти пратих на пощата и би трябвало ако проблема е от сервизния режим да се оправи , може да иска корекция на вертикалния размер.
P.S. Не забравяй да запазиш оргинала за всеки случай  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 19:31 Заглавие: |
|
|
| radoslavn написа: | | Колега Bojilov ,ако не е проблем пуснете го и в моята поща-описанието на опциите |
Пращам _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 18:28 Заглавие: |
|
|
Не реагира на никаква промяна на опциите Смятам да запиша нова памет ,ама нямам дъмп и ако някой може да помогне ,ще съм много благодарен  _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 18:48 Заглавие: |
|
|
Заповядай _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|