| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BiPolqR Нов потребител

Регистриран на: 11 Мар 2007 Мнения: 10 Местожителство: Shumen
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 0:26 Заглавие: avtoCD MTlogic CSR3031R-прекъсва звука |
|
|
| Привет,този път ще помагам на приятел.Та проблема е автоСД-то по време на движение при големи трусове прекъсва по звук и на двата канала едновременно но по индикация плеъра не спира да работи.Първо се нуждая от схема(тука потърсих) и решения.Предварително благодаря.beyazki#abv.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 4:57 Заглавие: |
|
|
| сигурен ли си че от трусовете не се мести главата и за това да спира звука? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BiPolqR Нов потребител

Регистриран на: 11 Мар 2007 Мнения: 10 Местожителство: Shumen
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 9:43 Заглавие: |
|
|
| От индикациите на панела е видно,че оптиката си работи без прекъсване-намирисва на лоши спойки.А за схема ще помогнеш ли-от къде.Състав:проц RS8824-001B, SC7313S, SAA6579T. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 9:53 Заглавие: |
|
|
За какво ти е схема като предполагаш ,че е от лоши спойки.Хващаш поялника и където не ти хареса по платката-презапояваш.На стъпалото половината крачета ще са във въздуха. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BiPolqR Нов потребител

Регистриран на: 11 Мар 2007 Мнения: 10 Местожителство: Shumen
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 11:00 Заглавие: |
|
|
За сега едно краче на стъпалото във въздуха-големия поялник и гол. лупа си свършиха работата .Довечера ще го пробвам на място. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|