 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mithbuster Нов потребител

Регистриран на: 28 Окт 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 11:19 Заглавие: TDA 1005k и A205K |
|
|
Някой може ли да ми даде схеми на усилватели с интегралните схеми TDA1005A и A 205 K С TDA1005A имам една която маи е от някакав Респром номера и е 027.102.227 \на печатната платка\ ,а с А205К е от грамофон Респром от тези с малкото говорителче отстрани и плъзгачите, но жиците са откъснати /аз не съм достатачно запознат с усилвателите за да ги намеря сам / незнам каде е вход изход и захранване номера на платката е 027.102.223
И ако знаете някои спавочни саитове за схеми ще ви бъда благодарен!
Извинете ако съм сгрешил нещо !
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mithbuster Нов потребител

Регистриран на: 28 Окт 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:56 Заглавие: Благодаря! |
|
|
| Информацията ми беше мн. полезна! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|