| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Съб Апр 21, 2007 12:00 Заглавие: Clarion PU-9715A SAAB |
|
|
Привет колеги! Помогнете с информация къде стои брояча и как да се нулира,без собствен дисплей е,а и колата не е при мен EEPROM S2914
това е неговия дъмп AAAA 4316 4230 FFFF ............... _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 21, 2007 14:49 Заглавие: |
|
|
Изпратих на пощата файл с известен код и нулиран брояч. Само да не се получи грешка от това кой с какъв програматор работи за тия памети. Ако знаеш кода на твоя, ще се ориентираш. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Съб Апр 21, 2007 15:05 Заглавие: |
|
|
Със seeprog съм _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|