| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jordan Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2003 Мнения: 43 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Апр 25, 2007 12:33 Заглавие: Памет за монитор MAG796PF2 |
|
|
| Монитора MAG796PF2 няма картина в режими Normal и Zoom Picture, в режими Vivid, Warm и Golden Picture картина е идеална. При Reset от екранното меню картината изчезва (Normal Picture). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Апр 25, 2007 12:43 Заглавие: |
|
|
Пробвай с този запис _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jordan Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2003 Мнения: 43 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 18:26 Заглавие: |
|
|
| Не става с този запис, Danco. Картината се вижда съвсем леко в Normal и Zoom но се развалят другите режими стават по-тъмни. Същото е и с памет от MAG796PF. Памета е 24c08. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 18:53 Заглавие: |
|
|
| Пробвай този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 18:56 Заглавие: |
|
|
| Още един. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|