| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radit68i Активен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2007 Мнения: 84
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 18:18 Заглавие: Схема на Hitachi CMT2191 |
|
|
Моля, ако имате схема на Hitachi CMT2191 дайте линк.
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 18:29 Заглавие: |
|
|
След малко провери пощата.Но схемата е калпава.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radit68i Активен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2007 Мнения: 84
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 18:38 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | След малко провери пощата.Но схемата е калпава.  |
Благодаря, получих схемата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 18:38 Заглавие: |
|
|
| пратих ти нещо,и занапред за да става по-лесно,пиши шаси и/или състав на телевизора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radit68i Активен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2007 Мнения: 84
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 18:43 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | След малко провери пощата.Но схемата е калпава.  |
Да наистина е калпава, но може и да свърши работа. Случайно, ако друг колега има чиста схема може да прати един E-mail  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radit68i Активен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2007 Мнения: 84
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 10:51 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | пратих ти нещо,и занапред за да става по-лесно,пиши шаси и/или състав на телевизора |
Благодаря за схемата. Какво е шаси и/или състав и от къде мога да го проверявам занапред? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 11:46 Заглавие: |
|
|
Твоето шаси е S2M3 огледай платката за такъв надпис.Със еднакви шасита има много марки телевизори за това те пита колегата.А състава това са със какви чипове е изграден телевизора или устройството.Примерно:
Процесор:TMP......
Памет:24С08
Видеопроцесор:TDA.....
И т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|