 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 13:42 Заглавие: Мини тунер за ТFT |
|
|
Колеги правя едно ТФТ и тунера му е плачевен.Лошото е че е доста малък и най-вече тънък и не мога да му пресадя нищо.Тунера е на Alps TEPZ5-027A.В китайските чернобели имаше някакви пак малки но и от тях не съм срещал на пазара.Някой купувал ли е нещо подобно и от къде _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 18:32 Заглавие: Re: Мини тунер за ТFT |
|
|
| bai_tishan написа: | | Колеги правя едно ТФТ и тунера му е плачевен.Лошото е че е доста малък и най-вече тънък и не мога да му пресадя нищо.Тунера е на Alps TEPZ5-027A.В китайските чернобели имаше някакви пак малки но и от тях не съм срещал на пазара.Някой купувал ли е нещо подобно и от къде |
Те май на всичките малки TFT-та тунерите им така работят (плачевно), особено на дециметровия обхват. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 18:44 Заглавие: Re: Мини тунер за ТFT |
|
|
| Tokio написа: | | bai_tishan написа: | | Колеги правя едно ТФТ и тунера му е плачевен.Лошото е че е доста малък и най-вече тънък и не мога да му пресадя нищо.Тунера е на Alps TEPZ5-027A.В китайските чернобели имаше някакви пак малки но и от тях не съм срещал на пазара.Някой купувал ли е нещо подобно и от къде |
Те май на всичките малки TFT-та тунерите им така работят (плачевно), особено на дециметровия обхват. |
За 2 дни минаха 3 такива-наистина тунерите им са под всякаква критика,но това направо е плачевно _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|