| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61 Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Дек 05, 2004 22:12 Заглавие: remont na televizori |
|
|
| колеги помогнете !!! PHILIPS20GX8550/58R след включване светодиода мига постоянно всички схеми са сменени TDA8362E и тунера сьщо високото трьгва за 3s минава в stb и почва да мига изключвам ТХО включвам лампа 40w кьм захранването пак мига u=95v два пьти трьгна на 36 канал "случайно" има картина и звук увеличена яркост надпис "грешка-2" ??? процесора е PCA84C844P/200 ПОМОЩ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sa6ik Опитен потребител

Регистриран на: 10 Авг 2004 Мнения: 142 Местожителство: asenovgrad
|
Пуснато на: Нед Дек 05, 2004 22:29 Заглавие: |
|
|
| priqtel,a dali pametta ti e nared?smenql li si i neq? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Дек 05, 2004 23:20 Заглавие: |
|
|
Погледни 8волтовото захранване на 8362 ако трябва смени транзистора. успех _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Дек 06, 2004 0:00 Заглавие: Re: remont na televizori |
|
|
| пусни лампата със изключено тхо, ако свети нормално и управлението на транзистора ако е с транзистори не с драйверен траф, при транзисторите има кондензатор от 6,8 микро, смени го с примерно 10 микро |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61 Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 6
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 0:00 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви колеги !!! паметта сьм я сменил с такава от PHILIPS шаси "ANUBIS" Хоризонталното е с драйверен траф !! 8-те волта са нормални при stb -1v-нормално!!Пропуснах да проверя RESET моя грешка!мога ли да вляза в режим "самодиагностика" и как ?oчаквам идеи!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|