| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 12:29 Заглавие: ДУ за Nordmende Spectra 8337St |
|
|
Кое Дуще стане за телевизор Nordmende Spectra 8337St шаси F11,благодаря предварително. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 12:33 Заглавие: |
|
|
| P1596, FRC2448 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 12:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря много. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:07 Заглавие: |
|
|
RC
,ако кажеш и как се запомня  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:14 Заглавие: |
|
|
Нещо не мига ли?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:15 Заглавие: |
|
|
не е ли с задържане на позицията докъто мига точката ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:21 Заглавие: |
|
|
Pr . 01
Натискам Р/С и се появява
Сh . --
Избирам примерно 41 и преди да светне точката между Ch и 41 натискам 1 и се появява Рr 01 където Pr мига,но програмата е старата а не тази която съм избрал. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:24 Заглавие: |
|
|
А има ли да търси самичък а не ти да избираш ? Стрелка с точка ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:33 Заглавие: |
|
|
Точкатане съм я виждал да мига или светипостоянноили я няма.Да има възможност сам да избира точно от стрелката с точка . _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Май 07, 2007 16:37 Заглавие: |
|
|
Има два варианта. При единия , трябва той сам да хване канала . В смисъл ако искаш например 41 трябва да задържиш бутона / каналите слизат надолу / до 40 и след това да го отпуснеш . Тогава тръгва да търси нагоре и като хване 41 започва да мига точката. Докъто мига ти позволява и финна настройка , след това задържаж позицията докъто спре да мига точката.
Дугия вариант е както го описваш и пак задържаш позицията докъто спре да мига PR. При този вариант "подвеждащо" се връща предишната програма на която е бил и чак когато завърши процедурата по запаметяване тогава идва това което искаш да запаметиш. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|