| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plami Гост
|
Пуснато на: Пон Дек 06, 2004 17:28 Заглавие: problem s analog.funkcii na GRUNDIG CUC7303 |
|
|
| Daite sawet-TV-to ne razre6awa da se namalqt qrkost, kontrast,zwuk.Moje6 da gi uweli4awa6 no ne i da gi namalqwa6.Predwaritelno blagodarq!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Дек 06, 2004 17:47 Заглавие: |
|
|
| A памета сменял ли си я? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plami Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 9:02 Заглавие: za grundiga |
|
|
| Спаметта започнах.Сержизното меню прегледах, но нищо не забелязах...Само не ми казвай да си сменя процесора.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 9:13 Заглавие: |
|
|
Един малко тъп въпрос.
Сигурен ли си, че пулта ти работи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plami Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 9:35 Заглавие: |
|
|
| Най-лошото е, че виждам на OSD-то как намалява определената функция, ТВ-то я възприема, крие OSD-то 3секунди ия връща в първоначалното състояние.Започнали отново да я намалям забелязвам на OSD-то, че тя е в първоначалното си състояние. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 15:03 Заглавие: |
|
|
Типичната болка на всички грундици с подобни симптоми е моментният контакт на мрежовия ключ. Ако използваш търсачката, ще намериш много писано по въпроса.  _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|