| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 8:59 Заглавие: SHARP 54AM-12SC |
|
|
телевизорът е изпълнен със проц SDA20561-B547и видео проц
MC 44002P.Телевизорът няма високо транзисторът към тхо е здрав както и елементите към базата от тхо се чува странен звук като пищене.
някой мойели да ми помогне проблемът в тхо или генератор крайният транзистор грее но не изгаря аз лично се самнявам в тхо но реших да попитам хора с повече опит
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 10:11 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | Сменяш кондензаторите осцилоскопа |
еликтролитните кондезатори съм ги сменил но в момента не разполагам с осцилоскоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 12:40 Заглавие: |
|
|
Мисля,че в базата на крайния имаше 47mF/100V,той сменен ли е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 17:20 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!В сменяните елементи към базата влизат ли и 3-те транзистора в драйвера?Ако не са сменяни сменете ги. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 17:58 Заглавие: |
|
|
| ivan dimitrov написа: | | Здравейте!В сменяните елементи към базата влизат ли и 3-те транзистора в драйвера?Ако не са сменяни сменете ги. |
особени първия-едно малко грозно смд _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Май 13, 2007 21:33 Заглавие: |
|
|
| Според мен най-често: 2x220мF или ТХО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пон Май 14, 2007 10:23 Заглавие: |
|
|
| Напоследък много ТВ от тоя модел минаха и за ТХО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 17:07 Заглавие: |
|
|
| телевизорът тръгна чудесно с ново тхо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|