 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Сря Дек 08, 2004 23:02 Заглавие: Сервизно меню за TV "Pacific" |
|
|
Знае ли някой, как се влиза в сервизното меню на TV "Pacific"
модел - PVTV 1452? TV-то е внесено от Англия.
Видеопроцесорът е STV 2246 C. Външно няма никакъв квац,
нито 6.0, нито 5.5, нито 6.5 Mhz. Смених PAF-а, слагах обикновенна
платка, слагах квазипаралелна - звукът не тръгва! Най-вероятно
се настройва от сервизното меню, но не знам как се влиза в него!
Ако някой знае, как става - моля да помогне?
Предварително Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Чет Дек 09, 2004 1:39 Заглавие: |
|
|
TV "Pacific" модел PVTV-1452 e комбиниран TV c VIDEO
шасито е VMA 230 A.
има два SMD чипа, единият е на "ORION" OEC0107B,
а другият е HA118217F.
Дистанционното е оригинално, на лицевия панел има един
номер - 076R0CH540
Развивката е изпълнена с TDA8174A.
Това е всичко в него!!! плюс механика!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 09, 2004 8:55 Заглавие: |
|
|
Пробвайте това от пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|